تحریمی های دیروز، تندروهای امروز

چه خیال کرده اند؟ مصادره و تخریب جنبش سبز و مسالمت آمیز ما؟ نه عزیز من؛ به این سادگی ها هم نیست. ما مردم سبز ایران تاریخ خوانده ایم؛ سی سال تمام. تاریخ خوانده ایم و گریسته ایم و اندیشیده ایم و آموخته ایم. موج سبزی که امروز نه تنها شهرهای ایران، که تمام دنیا را درنوردیده است حاصل سی سال اندیشه و تلاش و خون دل است. ما این رنک سبز را یک شبه به دست نیاورده ایم که یک شبه بر بادش دهیم.

حال که جوانه ی رای های سبز ما نتیجه داده و کم کم به نهالی تبدیل شده، عده ای (که البته در برابر سیل سبزها اندکند) در تلاشند تا با تندروی و انحراف، این نهال جوان را خشک کنند. برای یادآوری خودم می گویم؛ از قضا اینان همانانند که در روزهایی که مردم عزمشان را برای رفتن پای صندوق های رأی و حضور میلیونی سبز جزم کرده بودند، با کیهانی ها همصدا شده بودند و مردم را نفهم و نادان می خواندند. اینان همانانند که پس از عددسازی های خنده آور وزارت کشور، شروع کردند به مسخره کردن من و تو و رأی های سبزمان. اینان همانانند که می گفتند خاتمی و موسوی و کروبی و شریعتمداری و احمدی نژاد و خامنه ای همه از یک قماش اند و مردم برایشان بی ارزش؛ و دیدیم که اینگونه نبود و نشان به آن نشان که فرزندان خلف ملت راه خود را از دشمنان ملت جدا کردند و حتی فصل الخطاب «رهبر معظم انقلاب» را هم برای پاسداری از رأی من و تو به پشیزی نگرفتند. آری؛ اینان همانانند که سرود یأس خواندند و به من و تو خندیدند.

اما چه روزگار غریبی است که این استهزاکنندگان دیروز، خود را رهبران جنبش می دانند امروز. جنبش سبزی که تا دیروز ابلهانه بود و بچه گانه و به دردنخور، امروز شده «جنبش آزادی بخش و سرنگون کننده ی رژیم» حضرات.

نه برادر من، آدرس را عوضی آمده اید. این ملت سبز همان هایی اند که روز بیست و دوم خرداد پای صندوق های رای رفتند و به «اصلاحات» و «تغییر» رای دادند. امروز هم در خیابان اند برای بازپسگیری رأی خود و محاکمه ی قاتلان و شکنجه گران هم وطنانشان.

اینطور هم که خیال کرده اید بی صاحب نیست این جنبش. رهبرانی دارد اندیشمند و پیروانی متفکر. انگ خشک مغزی و ارتجاع و سازشکاری و ترسو بودن هم به هیچ کدام از این دو نمی چسبد. رییس جمهورمان، میرحسین موسوی، در مصاحبه ای ما را از سردادن شعارهای تند و فراتر از قانون اساسی منع کرده و دلایل این دستور هم روشن تر است از خورشید. بنابراین کوشش برای انحراف شعارها و بهانه دادن به دست دشمنان ملت برای سرکوب بیشتر کاری است بیهوده و نخ نما؛ که مردم، تحریمی های دیروز و مدعیان امروز را به خوبی می شناسند. حال اگر قصد حرکت و همراهی با مردم و رهبرانشان را دارید که به جمع سبزها خوش آمدید و اگر نه، که آنقدر بنشینید و ساز مخالف بزنید تا این سیل سبز شما را هم با خود ببرد.

Advertisements

یک پاسخ

  1. یار گرامی
    اولأ همه تحریم کنندگان را در یک سبد نگذار چون از گروههای مختلف و گاهی با 180 درجه اختلاف آرمانی و سیاسی، در ثانی آنهایی که رهبران خودتان قرار داده اید خودشان تا آرنج دستشان در خون جوانهایی که پیش از شما موجودیت این رژیم آیین تباهی را در 30 سال پیش به چالش کشیدند آغشته است و در صورت پیروزی هم حد اکثر خواسته شان ولایت شورایی فقها است و همگی از سیر تا پیاز از اسرار مگوی کشتارها صیانت خواهند کرد و به قول عبید ذاکانی نمونه بارز ( گربه شدعابد و زاهد و مسلمانا) هستند لذا این راه اگر با شعارهای موسوی به سر منزل برسد راه فرار بسیار خوبی برای فرار جلادانی همچون سران سپاه و در رأس همه خامنه ای کثافت از چنگال محاکمات عادلانه خواهد بود، اما در اینکه فکر میکنید با جلب افکار عمومی اروپا و آمریکا میتوان سیاستهای کلان دولتهایشان را تغییر داد و به این دل خوش کرده اید باید بگویم که متأسفانه در رویای عمیق خوشباورانه کودکانه ای فرو رفته اید و یا اینکه از همان نوع بسیجیهای طیف به اصطلاح اصلاح طلب هستید و دارید آستینهای خود را برای ریختن خون دیگران آرام آرام بالا میزنید و این از لحن کلامتان به مشام میرسد و در مجموع باید بگویم که از هیچیک از پیروان آیین تباهی( آیین دزدان مدینه) انتظاری بیش از این نمیرود ، نمیدانم چند سالتان است؟ اما به هرحال آنانی که دوران پیر خرفت و ضد ایرانی جماران را به چشم دیده اند و دروغهایش را که در همین ردیف دروغهای احمدی نژاد است را با گوش خود شنیده اند و هنوز آثار زخم قمه کش هایی را که فریاد میزدند حزب فقط حزب الله رهبر فقط روح الله را بر تنشان دارند نه تنها به خیر این جماعت ایمان ندارند بلکه از شری دیگر بار و اینبار به نام اصلاحات آنهم در سایه و با حفظ آیین تباهی به عنوان خط قرمز نگران هستند. آیین تباهی به عنوان آیینی پلید و ضد ایرانی با تمامی حاشیه هایش ( چه روایت سنی و چه روایت شیعی آن ) باید از آریا بوم ریشه کن شود و تا زمانی که حتی یک استخوان پوسیده آنها در این سرزمین باقی است ایران آن ایران سرفراز نخواهد شد.
    کژدم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: